Kış

SWISS ALPS

LUXURY SNOW


İsviçre’nin Graubünden kantonunun Engadin bölgesinin incisi St. Moritz, Alpler ile kendi adını taşıyan gölün birleştiği yamaçta, deniz yüzeyinden 1856 metre yükseklikte kurulmuş. Kentte konuşulan dil Almanca. St. Moritz'de her yılın ortalama 322 günü güneşli geçiyor. Doğal güzellikler arasında yürümek isteyenler için 600 km’lik yürüme yolu hazırlanmış. “Heidi’nin Çiçekleri Yolu” ve “Filozoflar Yolu” en güzel yürüme güzergahları. Thomas Mann şöyle yazmış; “Engadin, dünyada gidilebilecek en güzel yer. Ben basit bir mutluluktan söz etmiyorum, orada mutlu olduğumu düşünüyorum” St. Moritz’in nüfusu 5600,  otellerdeki yatak sayısı ise 5700. Bir o kadar da diğer konaklama tesislerinde var. Özetle her St. Moritz’li başına iki turist yatağı düşüyor. Kente yılda 250000 turistin geldiği saptanmış. St.Moritz’in iki ayrı bölgesi var: Dorf ve Bad Moritz. Dorf, Rolex saatleri ve Cartier aksesuvarları satan butiklerle dolu iki ana caddesiyle pahalı ve kalabalık bir bölge. Bad Moritz ise Dorf’a göre daha mütevazı.
İlkbahar

MANITOU LODGE

Pacific Coast


Konumu mükemmel, kahvaltısı ile büyüleyen bir ortam. 14 adet müstakil lodge ve Great Lodge'da 4 suit ile her isteği karşılamakta. İster müstakil balkonlu lodge larda kalınabilir ister suitte. Geyikler her tarafta özgürce dolaşmaktadır. Evlerin konumu doğaya tam uyumludur.Seattle'a 1,5 saat uzaklıkta kızılderili bölgesidir. Halen birçok işletmeyi kızılderililer işletmektedir. Yol üstünde birçok kızılderili kasabası vardır. İlkbahar Lodge fiyatları 120 $ -160 $ arasıdır. 
Sonbahar

Crescent Lake

R e s o r t

OREGON - WASHINGTONs

Crescent Resort kuzeybatı Washington olimpiyat yarım adasında yer alır. 1916 yılında inşaa edilmiştir ve tam bir klasiktir. Tam bir yüzyıl cazibesini yaşarken aynı zamanda gölün ve parkın tadını çıkarmak için ideal bir yerdir. Güzel, konforlu ve ferah odaları Crescent gölü kıyısında dev köknar ağaçları arasına yerleştirilmiştir. Muhteşem bir göl manzarası ile doğayı canlı izlemek mümkündür. Gölde balık tutmak ve akşam partileri meşhurdur. Balık tutma merakı olanlar için bulunmaz bir ortam denilebilir. Balık izlerini takip etmenin verdiği deşarj rahatlatıcı olmaktadır. Tutulan balığın pişirilmesi için hazır içeride ve dışarıda ateş ocakları mevcuttur. Uçsuz bucaksız Pasifik kumsalına 15 dakika mesafededir. Büyük taş şömineli antika mobilya ile döşenmiş lobide sadelik ve şıklığın keyfini çıkarabilirsiniz ya da güneşlenme çimlerinde göl üstü muhteşem gün batımını izleyebilirsiniz. Roosevelt evlerinde tam bir tarih yaşanabilir. Roosvelt'in de kaldığı bu klasik binada anılar yaşatılmakta. Gölde yüzmek ayrı bir keyif. İskelesinden veya kumsalından denize girmek keyifli. 

Yaz

şimdi evleri 
SICAKlaştırıyoruz......      Zengin tasarımlar ve dizayn tecrübesi ile evleri renk uyumu görsel uyum içinde eğlenilen bir ortam haline getiriyoruz. Mağazalarımızda Land Riviera Homes markalı özel üretim mobilyalarımız ile sadece size özel bir ortam sağlıyoruz. Tüm ev içi özel tasarım ihtiyacınızı tek elden mimari olarak almanın avantajını sunuyoruz.Haydi ilk baharı yeniliklerle evimizde yaşayalım.
deneme

deneme