Ne tür evlerde giyinme odası hazırlanabilir

Günümüzde yeni yerleşim yerlerindeki evlerin çoğunda giyinme odası özel olarak tasarlanmıştır. Evinizde önceden tasarlanmış bir giyinme odanız yoksa profesyonel ekiple evinize gelerek bir keşif yapılabilir. Sonra neler yapılabilir değerlendirilir. 

Giyinme odası isteyen kişiler için yatak odasıyla ebeveyn banyo arasına bir giyinme odası tasarlamak mümkün. Yeriniz yoksa ve ebeveyn banyosuna ihtiyacınız da öncelikli değilse ebeveyn banyonuz giyinme odası olarak değiştirilebilir. 

Her tür evde giyinme odası tasarlanabilir. Sizin ne istediğiniz önemli. Gördüğünüz giyinme odası da yatak odasının bir bölümü ayrılarak dizayn edilmiştir. Raflar sistemi şeklinde yapılmıştır. Önünde bulunan ray kapak sizin yatak odanızla giyinme odanızı bölmüştür. Daha küçük, dar yerler için panel sistem de kullanılabilir. Büyük, küçük her tür evde size özel çözümler bulabiliyoruz. 

Videoda gördüğünüz dolap 1.70'e 2,50 ölçülerinde dizayn edilmiştir. U şeklindedir. Normalde 4 buçuk 5 metrelik dolaba eşittir. İki ray kapakla içeriye geçiş sağlanır. Modüller kapaksız olduğu için fiyat açısından ekonomiktir. Giyinme odalarında bu tür uygulamalar yapabilmek için profesyonel çalışan firmalardan yardım almanız gerekir. Sizin için gelip evinizin keşfini yapıyoruz ve rahatlıkla kullanabileceğiniz, Ergonomik giyinme odaları tasarlayabiliyoruz.