Giyinme odasında ideal askı kullanımı

Giyinme odalarında askılıklar müşterilerimizin kullanımına göre dizayn ediliyor. Dikkat edilmesi gereken birkaç özellik var. Pantolonlar için 75 cm büyüklüğünde pantolon askılıkları yapıyoruz. Gömlek ve ceket askılıklarının boyu çok önemlidir. Ceket ve gömlek kollarının dolabınızın içine değmeyecek şekilde ayarlanması gerekmektedir. 
Asansör askı
Askılığa çok ihtiyacınız varsa boyunuzun uzanamadığı yerlerde de askılık kullanabiliriz. Onları da asansör askı dediğimiz fonksiyonel bir sistem sayesinde kullanmanız gerektiğinde boy hizanıza çekerek kolayca kullanabilirsiniz.
Işıklandırma
Giyinme odalarında askılıklarınızı rahat bir şekilde görebilmeniz için ışıklandırma çok önemlidir. Borularda ve askı üzerinde LED ışıklandırma denilen bir çözümle ışıklandırma yapılabilir. Bu sayede dolabınızın içi aydınlık olduğu için rahat bir kullanım sağlanabilir.
Giyinme odalarında askılıkları düzenlerken dikkat etmemiz gereken bir diğer nokta elbise ve ceketlerimizi çok sıkışık asmamaktır. Sıkışık bir şekilde astığımızda ütüleri bozulur. Çok fazla kullanmadığımız kıyafetleri katlayıp raflara koymak yer tasarrufu sağlar.